Wystrój stołu weselnego

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu człowieka, a przyjęcie weselne jest jego ukoronowaniem. Daje możliwość przeżywania tych wyjątkowych chwil w gronie najbliższych, dostarcza wielu emocji i wzruszeń. Taka okazja z pewnością wymaga odpowiedniej oprawy, toteż stoły weselne z roku na rok stają się coraz bardziej efektowne i zachwycają dekoracją.

Jak ozdobić stół weselny?

Przede wszystkim, warto wybrać motyw przewodni wesela i konsekwentnie się go trzymać, także przy dekoracji stołów. Do przyjęć w klasycznym eleganckim stylu pasują stoły udekorowane bukietami świeżych kwiatów, szklanymi świecznikami i kryształowymi dekoracjami. Jeśli wesele odbywa się w stylu rustykalnym, świetnym pomysłem będą drewniane lub jutowe dekoracje, bukiety polnych kwiatów oraz lniane serwetki.

Aby uniknąć bałaganu przy stole, dobrym rozwiązaniem są winietki ślubne. Możemy nimi podpisać miejsca imionami i nazwiskami zaproszonych gości, wskazując im, gdzie mają siedzieć.

Przyjęło się, że stół, przy którym siedzi młoda para, powinien być udekorowany szczególnie efektownie. W końcu to oni są bohaterami tego wyjątkowego dnia. Zazwyczaj za ich krzesłami znajduje się specjalnie udekorowane i oświetlone tło, będące niepowtarzalną dekoracją całej sali.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *